Te dua te dua nese nuk beson pyete zemren time ajo te tregon. Zemrn time do ta jap,dhe askush nuk mund t m ndal.. Qka me i be ksaj zemrs se shkrejt, q sm la t jotoj rahat n ket jet..! Se pr ty ore djali i shkrejt,edhe natn nuk muj me flet.. Larg kemi qelluar shume shume kilometra por shpresoj qe zemrat tona sjan as me milometra. Pse xhdo nat, une qaj pr ty Emrin tnd prnat e prmendi. Pse ndodhi aj djali t jet ne zemrn time, kur do t m hiqen mua kto kujtime..?? Nuk e disha se do t ndodh kjo pun,por pse mu shtau edhe nj mrzi..??

The largest impact and threat to the rhinos is the critical levels of poaching.

They are being killed, illegally, for their horns nearly every seven hours.

There are thousands of active singles on Date looking to chat right now.

We have all type of personals, Christian singles, Catholic, Jewish singles, Atheists, Republicans, Democrats, pet lovers, cute Mendon women, handsome Mendon men, single parents, gay men, and lesbians.

NGA: FITORJA :) Fjalt e mija ti aspak si kupton Nuk e din q zemra ime vetm ty t don Nese me don mua tjeter mos shiko bindu ne vetvete se vetem nje e don edhe pse jam e re teper xhelozoj nuk dua qeter kush vendin tim ta zavendesoj...

DIKUR KE ME VAJTU PER MU si UN QE VAJTOVA PER TY !!! PO SKI MEM GJET KUN SE TANI un E KAM TJETER SI TI AT HER !!!

Ndoshta n duar t m kesh pr nj sekond Gati shansn ta dhuroj!

Malli pr buzt e tua po m kall takimin me ty po e pres me mall Eja mos m le me lot n sy se keto lot po derdhn veq pr ty N tr trrupin shikimin ma lshon M plqen kur m ngacmon Me bisht t syrit t vshtroj Buzn ngadal e kafshoj Ti mendjen ta tranoj Por q t m ofrohesh, st lejoj Plas prej atje dhe vetm fantazo Se n realitet m tepr sguxoj Digjem si prush se as nj her skam t t provoj..

The House of Windsor must evolve to embrace a United Kingdom and Commonwealth in which young people now understand that all citizens are entitled to the same social power and influence as reality TV giant Kim Kardashian, Justin Bieber, Taylor Swift, and the Beatles.

Well, it's nearly six months into the new year and we already have seen some wonderful (and less than wonderful) baby names from top celebrities world-wide.

Lere lotin tim te pikoj i qete,mos me kerko ne enderr se smund te me gjesh,mos me kerko me se gjithcka ka mbaruar,jeto i lumtur me ate qe je fejuar.